Pravilna ishrana je zalog ljepote i zdravlja

Video: Kompletan zdrave ishrane - garancija zdravlje!

Škotski istraživači su otkrili da ako se uključite u svoj sedmični ishrani svježeg povrća i voća, rezultat upotrebe ovih proizvoda će imati lijep i zdrav ten.

Video: Olga Butakova: Pravilna ishrana - ključ za zdravlje i ljepotu žena

Volonteri, koji se sastoji od 35 ljudi složili da učestvuju u eksperimentu, što je značilo od šest tjedana hrane svježeg bilja, voća i povrća. Nakon nekoliko tjedana, ispitanici su poboljšanje u boji kože. To je zbog činjenice da keratinoidy sadržane u većini voća i povrća, može utjecati na ton kože.

Istraživanja su pokazala da je efikasnost ishrane zavisi od starosti ljudi koji su uključeni u svakodnevnom voće meni i povrća. Međutim, to se ne uspostavlja koliko može trajati podmlađivanje. Mi samo znamo da jedu pravu hranu je u direktnoj vezi sa ljudskim atrakciju.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Dijeta za Bulba duodenuma i gastritisDijeta za Bulba duodenuma i gastritis
Da li je moguće da pomorandže pankreatitis?Da li je moguće da pomorandže pankreatitis?
Jesti voće i mentalno zdravljeJesti voće i mentalno zdravlje
Sokovi u kolitisSokovi u kolitis
Skladu sa ishranom tokom trudnoćeSkladu sa ishranom tokom trudnoće
Fast food krši formiranje kosti kod djetetaFast food krši formiranje kosti kod djeteta
Dijeta i prehrana u kroničnoj gastroduodenitisDijeta i prehrana u kroničnoj gastroduodenitis
Proizvodi koji su korisni za vašu kožuProizvodi koji su korisni za vašu kožu
Meni za rak želuca, zdrav doručak receptimaMeni za rak želuca, zdrav doručak receptima
Zdrav način života pomaže da se zadrži memorijeZdrav način života pomaže da se zadrži memorije
» » » Pravilna ishrana je zalog ljepote i zdravlja
© 2018 GuruHealthInfo.com