Žena pala 48 kilograma na zeleni čaj

Video: Kako sam smršao 63-45 kilograma (moja priča)

Stanovnik Ujedinjenog Kraljevstva Samantha Reese (Samantha Rees) uspio izgubiti 106 funti (48 kilograma) viška kilograma malo više od godinu dana, pio 9 šoljica zelenog čaja dnevno.

Samantha, majka dvoje djece, a ne bave sportom, kaže da je jedina tajna njenog uspjeha je zeleni čaj i ograničenje masne hrane.

Žena je odlučio uložiti napor nakon ljeta prošle godine bio na vagi i vidio ogroman rast za 250 funti (gotovo 113 kg).

Njen prijatelj predložio da pokuša zeleni čaj za mršavljenje, i Samantha, što u očaj u svom strašno fizičko stanje, odlučio je da se osloni o ovom proizvodu, sve dok ne vidite barem neke rezultate.

Izdanje The Sun prenosi riječi Samantha: "Počeo sam da pijem 4 šolje zelenog čaja dnevno za prvih mjesec dana, i odmah ukazao na razliku. Izgubio sam više od 6 kilograma masti i osjetio sasvim dobro. "

Nakon uspjehu od prvih žena za povećanje dnevne norme zelenog čaja do 9 čaša. Međutim, objavljivanje ne precizira šta iu kojim količinama video Samantha prije prelaska na zeleni čaj.

"Naravno, jedem pravilno, izbjegavanje masne hrane i ograničiti unos čaja s mlijekom, ali moj metabolizam očito ubrzati," - kaže žena koja je u avgust 2015 teži 133 kilograma. To je ta brojka i da je svoju prvobitnu namenu.

Jedan od stručnjaka sa kojima je medicinski online magazin WedMD, prokomentarisao je Samantha dostignuće na sljedeći način: "sama Zeleni čaj nije neki magični napitak za mršavljenje, ali to je dobra zamjena za pića sadrže šećer. Ako pijete dnevno 1-2 šalice zelenog čaja umjesto cola limenke, u roku od samo 1 godinu dana, dobit ćete manje od 50.000 kcal energije. "
Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Zeleni čaj je dobar protiv raka prostate?Zeleni čaj je dobar protiv raka prostate?
Tea sakrij tragove dopingaTea sakrij tragove dopinga
Šalica čaja dnevno je koristan za srceŠalica čaja dnevno je koristan za srce
Naučnici su otkrili vezu između mozga i smanjenje gojaznostiNaučnici su otkrili vezu između mozga i smanjenje gojaznosti
Pet navika stogodišnjakaPet navika stogodišnjaka
Višak kilograma povećava rizik od urinarne inkontinencije kod ženaVišak kilograma povećava rizik od urinarne inkontinencije kod žena
Zeleni čaj krši metabolizam ćelija rakaZeleni čaj krši metabolizam ćelija raka
Zeleni čaj reumatoidni artritisZeleni čaj reumatoidni artritis
Lijek za dijabetes pomaže da se riješi viška kilogramaLijek za dijabetes pomaže da se riješi viška kilograma
Zeleni čaj smanjuje efekat antihipertenzivnih lijekovaZeleni čaj smanjuje efekat antihipertenzivnih lijekova
» » » Žena pala 48 kilograma na zeleni čaj
© 2018 GuruHealthInfo.com